Ochladzovacie kade

Ochladzovacie kade sú určené prevažne do saunového sveta ako jedna z foriem ochladzovania tela po prehriatí v saune alebo na regeneráciu tela po vysokom fyzickom výkone športovcov.

Ochladzovacie kade  majú väčšinou vlastnú cirkuláciu vody so zámerom mať v bazéne  čo najchladnejšiu vodu podľa zásad saunových pravidiel.

Optimálna teplota vody je 5 až 12 ° C.

V letnom období v ochladzovacích kadiach s recirkuláciou odporúčame inštalovať technológiu na chladenie vody. 

Plastové ochladzovacie kade sú určené na celoročné využívanie v interiéri alebo v exteriéri.

Kade používali už naši predkovia pred stáročiami na relaxáciu tela a duše. Využívajú sa najmä ako súčasť sauny na ochladenie po saunovaní. Neoddeliteľnou súčasťou saunovania je následné ochladenie studenou vodou. Až ponorenie do studenej vody robí z horúcej sauny ten pravý zážitok. Striedanie pobytu v saune, v ktorej sa naše telo zohreje a v ochladzovacej kadi, v ktorej sa naše telo ochladzuje, má blahodarné účinky na naše zdravie a imunitu.

Plastové  ochladzovacie kade vyrábame na mieru podľa špecifikácie zákazníka akéhokoľvek tvaru a rozmeru. Plastovú ochladzovaciu kaďu Vám vyrobíme s voliteľným príslušenstvom, či už atypickým schodiskom, madlom, dreveným alebo plastovým obkladom, filtráciou, svetlom a podobne.

Je len na Vás akú kaďu si vyberite. My Vám ju vyrobíme!