Keramické bazény

Keramické bazény Compass Ceramic Pools sú bazény zo sklolaminátovej škrupiny, ktorá je doplnená patentovaným keramickým jadrom a ďalšími vrstvami tak, aby odolali poveternostným podmienkam stredoeurópskej klímy a zároveň splnili estetické nároky najnáročnejších zákazníkov.

Sú 100% odolné voči osmóze (presakovaniu vody stenou bazéna), chránené pred agresívnym UV žiarením, vhodné pre slanú úpravu vody. Compass ako prvý predstavuje samočistiaci iQ bazén, ktorý automaticky udržiava čistý bazén. Pre vysanie nečistôt v bazéne už nie je potrebný ručný alebo automatický bazénový vysávač.

Keramické bazény licenčne vyrába spoločnosť Compass Ceramic Pools na Slovensku v Senci, odkiaľ sú vyvážané k zákazníkom do celej Európy. V ponuke je 28 modelov keramických bazénov Compass.

Ide o 11 rôznych tvarov, ktoré sú dostupné v niekoľkých veľkostiach. Dĺžka bazéna sa pohybuje od 4,5m do 13,3 m, šírka bazénov je od 2,9 m do 4,5 m. Uvedené rozmery bazénov zahŕňajú ich celkovú veľkosť, tzn. vrátane hrán. Vnútorná veľkosť bazénov je vo výsledku menšia.