Nerezové bazény

Hovorí sa, že nerezové bazény sú bazény na celý život.

Vo všeobecnosti  by bazény mali byť nielen estetické, odolné voči počasiu, nenáročné na údržbu, ale musia mať aj dlhú životnosť. Tomuto všetkému dokonale vyhovuje práve ušľachtilá oceľ.

Bazény  z ušľachtilej ocele majú dlhú životnosť, sú trvale tesné, odolné voči poveternostným podmienkam a vďaka hladkému povrchu sú jednoduché na údržbu. Vďaka odolnosti ušľachtilej ocele voči teplotným výkyvom sa hodia ako do interiéru, tak aj do exteriéru.  Bazény z nerezovej ocele prakticky nepoznajú žiadne výrobné obmedzenie a dokážu splniť takmer všetky požiadavky náročného zákazníka.

Nerezové bazény sú obľúbeným a vyhľadávaným vybavením hotelov, penziónov, fitness centier, športových klubov, rehabilitačných stredísk a pod. Stávajú sa štandardnou výbavou verejných prevádzok.

Mnoho starších zariadení nespĺňa súčasné nároky a tak bol v posledných rokoch zvýšený dôraz na rekonštrukciu a modernizáciu bazénov. Použitie nerezovej ocele pre renováciu kúpaliska prináša celý rad výhod. Vynikajúce hygienické vlastnosti nerezovej ocele sú veľmi dôležitým argumentom pre jeho použitie v bazénových zariadeniach. Vďaka hladkému a neporéznemu povrchu sa neusádzajú v bazéne riasy, čo sa odrazí na celkových nižších prevádzkových nákladoch a vynikajúcej hospodárnosti prevádzky.

Bazény z ušľachtilej ocele ponúkajú najvyšší možný komfort, nekonečné možnosti pri výbere tvaru a rozmerov. Všetko je otázka dobrého nápadu a správneho umiestnenia bazéna v danom priestore, preto Vám ponúkame konzultácie s našimi architektmi. Ponúkame Vám tiež rôzne atrakcie a príslušenstvo, ktoré spríjemnia pobyt Vašich hostí.

V ponuke máme na výber veľké množstvo typizovaných tvarov, ale samozrejme vieme bazén prispôsobiť akýmkoľvek Vašim individuálnym požiadavkám. Bazény z ušľachtilej ocele garantujú najvyššie štandardy kvality materiálu, vyspelé technické riešenia a nadčasový dizajn.

Firma PLAST PRODUKT SLOVAKIA s.r.o. Vám taktiež ponúka aj Vírivé vane z ušľachtilej ocele, ktoré sú vyrobené z materiálu AISI 316L, ako vodotesne zvarené vane. Vnútorná strana a horný okraj vane sú vyrobené z brúseného hladkého plechu, dno je v protišmykovom prevedení. Po celom obvode vane sa v hornej časti nachádza prelivový žliabok o šírke 250 mm, ktorý je zakrytý roštom z PP 245 mm. Ukončenie žliabku je v tvare U profilu.