Jednokoľajové nízke zastrešenie

Chcete si dopriať komfort plávania v zastrešenom bazéne, ale neradi by ste prišli o výhľad z Vášho okna na druhý koniec záhrady? Potom je pre Vás nízke zastrešenie tým správnym riešením. Svojou výškou nenaruší výhľad do Vašej záhrady a pritom je dosť vysoké na to, aby ste si zaplávali vo vnútri zakrytého bazéna. Jednokoľajnicové nízke zastrešenie bazénov je kombináciou bezkoľajnicového posunu zastrešenia na jednej strane a posune po koľajnici na druhej. Vodiaca koľajnica na jednej strane zaisťuje ľahšiu manipuláciu so zastrešením. V ponuke sú dva typy takýchto zastrešení.

TRIUMPHO

Pre svoje nižšie prevedenie nenarúša vzhľad vašej záhrady. Línia zastrešenia je tvorená jedným oblúkom s veľkým polomerom a dvoma bočnými rovnými stenami. 

Technické parametre:

Šírka: 3,0 – 6,0 m
Dĺžka: podľa priania zákazníka
Výška: 0,55 – 1,25 m


Guarda

Je najnižšie bazénové zastrešenie, ktoré takmer kopíruje povrch terénu. V uzavretej polohe umožňuje ničím nerušený výhľad do záhrady a okolia bazénu.

V otvorenej polohe je decentné, na priestor nenáročné zastrešenie, ktoré podporuje modernú architektúru. Zastrešenie GUARDA ocenia všetci tí, ktorí chcú mať „neviditeľné“ zastrešenie s viditeľnými benefitmi, ako je ochrana vody pred nečistotami, regulácia teploty vody a ochrana pred nechceným pádom do bazénu.


Technické parametre:

šírka 3,0-5,0 m
dĺžka podľa priania zákazníka
výška 0,29-0,69 m
segment do výšky 2,1 m